Autokosmetika

Autokosmetika

Po pojmem autokosmetika se skrývá celá škála chemických přípravků, které jsou speciálně navrženy tak, aby poskytly automobilu nejlepší péči. Mnoho z nich je velmi dobře sehnatelných, ale je i skupina profesionálních, které používají jen autosalony a kvalitní automyčky.

Čím více péče a času svému autu věnujete i v oblasti úklidu, tím déle bude vypadat stále jako nové. Doporučuje se používat autokosmetiku pravidelně a důkladně, ale zase to s ní nepřehánět. Ani v denním provozu není potřeba celé auto čistit každý týden. Optimální interval důkladného čištění je čtvrt roku.

Autokosmetika se dělí do 4 různých odvětví podle její použitelnosti a jejich vlastností:

Běžné čištění

Tento druh čištění si každý uživatel zvládne s kvalitními přípravky udělat sám. Jak jsme se již zmínili výše, doporučuje se při denním provozu auta tak činit nejlépe 1x za čtvrt roku. Všechny přípravky běžného čištění jsou volně dostupné, jde jen o to vybrat si kvalitní autokosmetiku v závislosti na typu a stáří vozu a také na použitých materiálech, především v interiéru. Mezi prostředky běžného čištění patří:

Ochranná údržba

Tato autokosmetika je používána a koncipována k ochranně materiálu jak interiéru tak i exteriéru a to především před stárnutím či znečištěním a dále také k udržení lesku a stálosti barev. Ochranná údržba je velmi důležitá pro zachování krásy auta jako takové. V nabídce ochranných prostředků autokosmetiky naleznete například:

Renovační kosmetika

Renovační autokosmetika je určena pro navrácení barev či lesku již postarším materiálům a obnově jejich zašlé krásy. Lze najít vynikající autokosmetiku na obnovu barev i potahů a dokonce i na renovaci kožených materiálů.

Profesionální kosmetika

Používá se především v automyčkách a autosalonech, protože její koncentrace vyžaduje odborné znalosti. V případě, že by s nimi bylo zacházeno neodborně mohlo by dojít k nenávratnému poškození čištěných ploch.

Autokosmetika

 
...
1
Zobrazení
Značky
Stránkování:
Řazení dle:
   
skladem
 
Strana 1/9
...
1
 
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít