Letní aditivum do nafty Bishops Original A-SDFT 120ml

 
Kód: AD12005
Značka: Bishop´s original
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
240 Kč vč. DPH
- +

Co aplikací tohoto aditiva do nafty získáte: 

Zlepšuje: mazací vlastnosti nafty, výkon, čistotu palivového systému, stabilitu paliva, cetanové číslo až o 5 bodů.

Snižuje: spotřebu paliva, opotřebení palivového čerpadla, zanášení vstřikovačů, kouřivost, korozi, provozní hlučnost, odstraňuje vodu z paliva, brání bakteriálnímu rozkladu paliva.

Obsahuje antioxidační složku, která eliminuje negativní účinky MEŘO (biosložky) v naftě.

Stabilizátor dieselového paliva
- DHPPE je výkonný destilační stabilizátor paliva vyvinutý ke zvýšení oxidační stability veškerých typů paliva pro dieselové motory.

Zvýšení cetanového čísla
- DHPPE zvyšuje cetanové číslo nafty o 3 až 5 bodů a zajišťuje tak vyšší motorický výkon, pružnější přechod do otáček, nižší kouřivost a emise.

Detergent/dispersant 
- DHPPE je unikátní detergent/dispersant multifunkční balíček aditiv zajišťující kvalitu a výkonnost středně destilovaných paliv.

Mazivost
- DHPPE je cenově výhodným nízkosirným, mono-kyselým aditivem zajišťujícím vysoké mazací vlastnosti a antikorozní ochranu v nízkosirných palivech.

Použití aditiva:

Nově vyvinutá přísada do motorové nafty DHPPE je speciálně vyvinutou recepturou pro úpravu veškerých typů moderních paliv pro dieselové motory včetně paliv s bio složkou.
Byla vyvinuta na základě nového typu GrnKlean TM detergentu a nové výkonové technologie zajišťující kompletní čištění vstřikovacích jednotek rychlým odstraněním vnitřních úsad ve vstřikovačích a dokonalé vyčištění vnitřního spalovacího prostoru motoru. To vede k podstatnému snížení emisí, tím k prodloužení intervalů údržby. Zvyšuje mazivost paliva, tím zajišťuje ochranu čerpadel a vstřikovacích systémů. Řeší problémy s úsadami ve vysokotlakých vstřikovačích Common Rail systémů montovaných po roce 2005, vznikajících při spalování nízkosirných paliv.

Míchat s naftou v poměru až 1:8000, doporučujeme poměr 1:6000.

A-SDFT je výkonnější náhradou za aditivum SDF-4130.

Podobné zboží

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít