Letní aditivum do nafty Bishops Original A-SDFT 120ml

 
Kód: AD12005
Značka: Bishop´s original
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
240 Kč vč. DPH
- +

Co aplikací tohoto aditiva do nafty získáte: 

Zlepšuje: mazací vlastnosti nafty, výkon, čistotu palivového systému, stabilitu paliva, cetanové číslo až o 5 bodů.

Snižuje: spotřebu paliva, opotřebení palivového čerpadla, zanášení vstřikovačů, kouřivost, korozi, provozní hlučnost, odstraňuje vodu z paliva, brání bakteriálnímu rozkladu paliva.

Obsahuje antioxidační složku, která eliminuje negativní účinky MEŘO (biosložky) v naftě.

Stabilizátor dieselového paliva
- DHPPE je výkonný destilační stabilizátor paliva vyvinutý ke zvýšení oxidační stability veškerých typů paliva pro dieselové motory.

Zvýšení cetanového čísla
- DHPPE zvyšuje cetanové číslo nafty o 3 až 5 bodů a zajišťuje tak vyšší motorický výkon, pružnější přechod do otáček, nižší kouřivost a emise.

Detergent/dispersant 
- DHPPE je unikátní detergent/dispersant multifunkční balíček aditiv zajišťující kvalitu a výkonnost středně destilovaných paliv.

Mazivost
- DHPPE je cenově výhodným nízkosirným, mono-kyselým aditivem zajišťujícím vysoké mazací vlastnosti a antikorozní ochranu v nízkosirných palivech.

Použití aditiva:

Nově vyvinutá přísada do motorové nafty DHPPE je speciálně vyvinutou recepturou pro úpravu veškerých typů moderních paliv pro dieselové motory včetně paliv s bio složkou.
Byla vyvinuta na základě nového typu GrnKlean TM detergentu a nové výkonové technologie zajišťující kompletní čištění vstřikovacích jednotek rychlým odstraněním vnitřních úsad ve vstřikovačích a dokonalé vyčištění vnitřního spalovacího prostoru motoru. To vede k podstatnému snížení emisí, tím k prodloužení intervalů údržby. Zvyšuje mazivost paliva, tím zajišťuje ochranu čerpadel a vstřikovacích systémů. Řeší problémy s úsadami ve vysokotlakých vstřikovačích Common Rail systémů montovaných po roce 2005, vznikajících při spalování nízkosirných paliv.

Míchat s naftou v poměru až 1:8000, doporučujeme poměr 1:6000.

A-SDFT je výkonnější náhradou za aditivum SDF-4130.

Podobné zboží

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít