Castrol Agri Power Plus 15W-40 60l

 
Kód: AD290
Značka: Castrol
Dostupnost: skladem
Balení:  
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
6 899 Kč vč. DPH
- +

DOPRAVA ZDARMA - POUZE PŘI PLATBĚ PŘEDEM                                    Třída SAE: 15W-40 ,Výkonové třídy, specifikace: API CH-4/SH ,ACEA E3/E5/B3/A4 ,60 litru

MB 228.3 , MAN M3275
Olej Castrol AGRI Power Plus je motorový olej SHPD viskozitní třídy SAE 15W - 40 pro těžké přeplňované i nepřeplňované naftové motory, který poskytuje optimální mazání ve velmi širokém rozsahu teplot. Lze ho používat celoročně do velkých vznětových motorů.
Olej AGRI Power Plus má vynikající vysokoteplotní stabilitu, která zajišťuje dostatečné mazání i při extrémně vysokých teplotách a také minimální opotřebení.
Castrol AGRI Power Plus je také vhodný do přeplňovaných motorů traktorů provozovaných v nejtěžších provozních podmínkách.
Specifické vlastnosti:
· maximální ochrana proti opotřebení
· zajišťuje čistotu motoru
· není agresivní vůči materiálům těsnění
· vynikající odolnost vůči stárnutí

Castrol Agri Power Plus je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci zemědělských strojů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

Parametry produktu

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít