Castrol CRB Multi CI-4/E7 15W-40 20L

 
Kód: AD287
Značka: Castrol
Dostupnost: Skladem 2 ks
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
2 520 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

olej motorový, balení 20 litrů, specifikace: SAE 15W-40, ACEA E7; API CI-4/SL; MB-Approval 228.3; splňuje požadavky specifikace MAN M3275-1; Volvo VDS-3; RVI RLD-2; DDC Power Guard 93K215; Mack EO-M Plus, EO-N; Cat ECF-2; Kategorie oleje MTU 2

Popis:

Víceúčelový olej pro dieselové motory pracující v náročných podmínkách.

Je vhodný pro použití ve vysokootáčkových čtyřtaktních dieselových motorech, které používají palivo nejrůznější kvality.

Je rovněž kompatibilní s dieselovými motory vybavenými systémem recirkulace výfukových plynů EGR. Výhody:

Během své práce se motor setkává s vedlejšími produkty spalování, které mohou vytvářet úsady a vést k houstnutí oleje.

Castrol CRB Multi 15W-40 CI-4/E7 bojuje s těmito problémy hned dvěma způsoby: 1. Obsahuje čisticí činidla, která vytlačují částice, tvořící se jinak na površích motoru, a tím redukuje vznik úsad. 2. Dále obsahuje antioxidanty, které narušují chemické reakce vedoucí k houstnutí oleje.

Zajišťuje efektivní kontrolu nad tvorbou úsad na pístech a zachovává si viskozitu, která tak přispívá k dlouhé a kvalitní životnosti motoru.

Parametry produktu

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít