Castrol EDGE Professional TWS 10W-60 1l

 
Kód: AD11652
Značka: Castrol
Dostupnost: Skladem 5 ks
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
348 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

Castrol EDGE Professional TWS 10W-60 je syntetický motorový olej s Fluid Strength Technology pro závodní a vysoce výkonné automobily. Zajišťuje dokonalou ochranu motoru proti mimořádné zátěži. Je doporučován do extrémně zatěžovaných závodních motorů, které pracují při vyšších provozních teplotách. Na základě nezávislých testů dosahuje až o 40% vyšší mazací účinnost oproti přednímu konkurenčnímu produktu.

Fluid Strength Technology™ (FST) je nový dynamický systém, který aktivně posiluje olejový mazací film. Je šitý na míru specifickým požadavkům různých druhů motorů. Je navržen tak, aby minimalizoval vzájemný kontakt kovových součástek, neustále se přizpůsoboval různým otáčkám motoru i podmínkám řízení a zůstal silný po delší dobu.

Specifické vlastnosti oleje:

  • Napomáhá maximalizovat krátkodobý a dlouhodobý výkon motoru (zvyšuje účinnost motoru)
  • Zajišťuje maximální ochranu za všech provozních podmínek, rychlostí a teplot
  • Snižuje kontakt kovových součástí až o 40% oproti přednímu konkurenčnímu produktu a to i pod největšími provozními tlaky v motoru
  • Exklusivně schválen pro BMW M-Models
  • Syntetická technologie

Olej Castrol EDGE Professional TWS 10W-60

 je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

Tento olej se dříve prodával pod názvem Castrol TWS Motorsport.

Parametry produktu

Kategorie: Osobní automobily
Viskozita: 10W-60
Norma : BMW M-Models, VW 501.01, VW 505.00
Typ oleje: syntetický
Specifikace ACEA: A3/B3/B4
Specifikace API: CF/SM

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít