Castrol Edge Titanium FST Professional E 0W-30 1l

Nejprodávanější
Dotaz
Váš e-mail:
 
Kód: AD13798
Značka: Castrol
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
320 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

Olej motorový, syntetický, balení 1 litr, specifikace: SAE 0W-30, ACEA C2, Jaguar Landrover - Engine oil specification STJLR.03.5007

Hmotnost | 1

Firemní normy | Jaguar Landrover - Engine oil specification STJLR.03.5007

Použití oleje | motorový olej

Typ oleje | syntetický

Specifikace ACEA | C2

SAE | 0W-30

Objem balení | 1 Popis:

Oleje Castrol EDGE Professional posílené technologií TITANIUM FST™ poskytují nepřekonatelnou pevnost mazacího filmu dnešním moderním motorům, které pracují za těžších podmínek a vyšších pracovních tlaků než kdykoliv před tím.

Oleje řady Castrol EDGE Professional jsou naší nejsilnější a nejpokrokovější řadou motorových olejů. Jejich technologie TITANIUM FST™ zdvojnásobuje pevnost olejového filmu, čímž zabraňuje jeho porušení a snižuje tření. Castrol EDGE Professional s technologií TITANIUM FST™: Síla pro maximální výkon.

Oleje Castrol EDGE Professional jsou nyní certifikovány jako neutrální z hlediska CO2 dle nejvyšších globálních standardů. Technologie mikrofiltrace, která je posléze ověřována novou metodou optického měření částic zaručující absolutní konzistenci kvalitativních parametrů v každém vyprodukovaném litru oleje, je Vaší zárukou profesionální kvality

Použití:

Castrol EDGE Professional E 0W-30 je vhodný pro použití v benzinových a naftových motorech, kde výrobce předepisuje olej specifikace ACEA C2 a viskozitní třídu SAE 0W-30.

Je schválen pro použití ve vozech Jaguar a Landrover, kde je předepsán motorový olej výkonnostní specifikace STJLR.03.5007 a viskozitní třídy SAE 0W-30.

Výhody:

Castrol EDGE Professional E 0W-30 poskytuje maximální výkonnost dnešním moderním motorům, které jsou konstruovány s minimálními tolerancemi součástek a které vyžadují motorový olej nízké viskozity s vysokou úrovní ochrany proti opotřebení. maximalizuje krátkodobou a dlouhodobou výkonnost motoru snižuje tvorbu úsad a tím pomáhá zlepšovat reakci motoru poskytuje nepřekonatelnou úroveň ochrany při široké škále provozních podmínek a teplot udržuje maximální výkon motoru i za náročných provozních podmínek zvyšuje účinnost motoru (nezávisle potvrzeno)

Parametry produktu

Kategorie: Osobní automobily
Viskozita: 0W-30
Norma : C2
Typ oleje: syntetický
Specifikace ACEA: C2

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít