Castrol Vecton long Drain E6/E9 10W-30 20l

 
Kód: AD13869
Značka: Castrol
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
2 930 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

olej motorový, částečně syntetický, balení 20 litrů, specifikace: ACEA E6/E7/E9; API CJ-4; MB-Approval 228.51; MAN M 3477, M 3271-1; Volvo VDS-4, CNG; RVI RLD-3; Kategorie oleje MTU 3.1; Mack EO-O Premium Plus; JASO DH-2; Cat ECF-3; Cummins CES 2008

Moderní nákladní automobily využívají nové technologie, díky nimž mají jejich motory až o 30 % vyšší točivý moment, ale zároveň jsou vystaveny i vyšším teplotám a tlakům.

V důsledku toho může docházet k rychlejší oxidaci a houstnutí oleje, vyššímu hromadění úsad a rychlému vyčerpávání rezerv kontrolujících kyseliny v oleji.

To vše vede k rozkladu oleje a snižování jeho užitné životnosti.

Olej Castrol VECTON s technologií System Pro Technology přináší až 45% výkonnostní rezervu1, neboť předchází rozkladu oleje a reguluje oxidaci, redukuje vytváření úsad, neutralizuje škodlivé kyseliny a přizpůsobuje se vyšším teplotám, takže zachovává viskozitu.

Tyto faktory prodlužují užitnou životnost oleje a vy tak můžete bez obav využívat maximální doby pro intervaly výměny oleje.

Všechny produkty Castrol VECTON jsou certifikovány jako CO2 neutrální v souladu s mezinárodní normou PAS2060.

Produktová řada Castrol VECTON zahrnuje produkty, které byly speciálně vyvinuty tak, aby podávaly dobrý výkon v extrémních podmínkách a byly přínosem v takových oblastech, jako je úspora paliva a prodloužené intervaly výměny oleje:

Castrol VECTON FUEL SAVER – plně syntetické oleje pro naftové motory, které na základě testu European Transient Cycle (ETC) vykazují u motorů standardu Euro V v porovnání s moderním špičkovým motorovým olejem 15W-40 až 1% úsporu paliva.

Přinášejí rovněž excelentní účinnost při nízkých teplotách.

Castrol VECTON LONG DRAIN – plně syntetické (SAE 10W-40) a polosyntetické (SAE 10W-30) oleje pro naftové motory testované pro delší intervaly výměny oleje v délce až 120 000 km2. 1- V porovnání s požadavky průmyslových norem API a ACEA a na základě testů provedených na 81 % objemu řady Castrol VECTON podle údajů o prodeji za 12 měsíců do března 2017. 2- Schváleno firmou MAN do 120 000 km a firmami Mercedes Benz, Volvo a Renault do 100 000 km v souladu s jejich příslušnými specifikacemi.

Skutečný interval výměny oleje závisí na typu motoru, provozních podmínkách, servisní historii, diagnostice OBD a kvalitě paliva. Vždy si přečtěte pokyny v příručce daného výrobce.

Parametry produktu

Viskozita: 10W-30

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít