Flashlube Valve saver Kit - základní dávkovací sada

 
Kód: AD10273
Značka: Flashlube
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
1 475 Kč vč. DPH
- +

+ 500 ml Flashlube Valve saver fluid v ceně!

 

Automatizovaná dávkovací souprava k promazávání motorů LPG/CNG

 

 

Flashlube Automatic Lubrication Kit je celosvětově oblíbená dávkovací souprava pro motorová aditiva. Například jen v roce 2008 bylo v Evropě prodáno přibližně 120 000 kusů těchto automatických mazacích souprav pro dávkování značkových motorových aditiv Flashlube.

 

 

Dávkovací souprava pro motorová aditiva

Při použití Flashlube Automatic Lubrication Kit nevzniká žádný problém při doplňování aditiva Flashlube Valve Saver Fluid (aditivní mazivo k ochraně ventilů) do palivového systému vašeho auta. Správně dávkované motorové aditivum tak chrání motorové ventily, udržuje horní části válců čisté, promazané a snižuje jejich vysokou teplotu.

Souprava Flashlube Automatic Lubrication Kit obsahuje vše potřebné (včetně návodu), takže lze instalaci dávkovače provést ve 20 minutách. Souprava obsahuje zdarma i bonus v podobě 500 ml motorového aditiva Flashlube Valve Saver Fluid.

Udělená cena Australian Science Award Winner zajistila podtlakovému dávkovači Flashlube Automatic Lubricating Kit vedoucí pozici ve svém oboru. Náš automatický dávkovač pro motorová aditiva je exportován do více než 100 zemí světa. Zároveň si velice rychle získává popularitu i jeho vylepšená elektronická verze Flashlube Elektronic Valve Saver Kit.

 

 

Použití dávkovače Flashlube Automatic Lubrication Kit

 

 

 

 

Tryska do sání Jemný mazivový filtr Upozornění

 

 

 

 

Podtlakový dávkovač Flashlube Automatic Lubrication Kit může použít do jakýchkoli vozidel s pohonem na LPG, CNG nebo benzin, do vysokozdvižných vozíků, zemědělských a průmyslových motorů.

 

 

Dávkovač může být používán pouze pro vysoce kvalitního motorového aditivního maziva Flashlube Valve Saver Fluid. Při použití jakéhokoli jiného výrobku se souprava znečistí a zbavuje se tak záruky.

 

 

Jak nastavit správné dávkování?

 

 

 

 

Schéma zásobníku

 

 

Naplňte zásobník maximálně 400 ml maziva (nepřeplňte) a uzavřete víčkem.

Při volnoběhu nastavte kapání asi 12 kapek za minutu použitím šroubu, kterým se reguluje množství kapek. (Po směru hodinových ručiček se průtok sníží, a proti směru zvýší)

Poznámka: Doporučujeme fixem udělat čárku u nastavení 12 kapek za minutu přes regulační šroub a v místě kde je zašroubován. Budete vědět, o kolik mm jste pootočili regulační šroub, než dosáhnete správného poměru.

Zajistěte, aby se dosáhlo minimálního poměru 1 ml Flashlube Valve Saver Fluid na 1 litr pohonné hmoty. Nejjednodušší způsob jak toho dosáhnout je, že pokaždé, když natankujete plnou nádrž, si poznamenáte, kolik litrů paliva jste doplnili. Potom zkontrolujte zásobník Valve Saver Fluid – kolik milimetrů kapaliny se spotřebovalo.

 

 

Platí, že při použití 50 litrů paliva bychom měli použít 50 ml Flashlube Valve Saver Fluid.

 

 

Pokaždé, když se tankuje palivo, je dobré zkontrolovat spotřebu Flashlube Valve Saver Fluid a regulačním šroubem upravit průtok, až se dosáhne správného poměru.

Obsah 400 ml nádoby zajistí nejlepší chod vašeho motoru na přibližně 4 000 ujetých kilometrů. Náhradní náplně Flashlube Valve Saver Fluid jsou dostupné v různých baleních.

 

Výhody

  • Nízká údržba
  • Chrání váš motor po celý rok
  • Vhodná do jakýchkoli modelů a výrobků

Vlastnosti

  • 20 minutová instalace – udělej si sám
  • Vhodné pro všechna vozidla
  • 500 ml Valve Saver Fluid zdarma
  • Výherce ceny Australian Science Award Winner
  • Na celém světě v provozu přes 1 milion souprav

Český návod k instalaci
ke stažení v PDF

Flashlube Valve Saver Kit

 

 

Podobné zboží

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít