Hydraulický olej

Hydraulický olej

Hydraulické oleje jsou směsi, které se používají od automobilového průmyslu až po těžký průmysl. Hydraulické oleje jsou kapaliny na přenášení neboli násobení tlaku a jsou nejžádanější ochranou proti korozi, protože jejich oxidace je dlouhodobá a zároveň mají minimální stlačitelnost, čímž mechanismu zajišťují dlouhodobý a bezproblémový chod.

Všeobecně jsou hydraulické oleje velmi hořlavé a tak je potřeba s nimi zacházet s nejvyšší opatrností. Z tohoto důvodu je jednou z jejich složek i voda, aby se hořlavost alespoň minimálně eliminovala. I proto jsou hydraulické oleje děleny na:

Standardní hydraulické oleje:

Nehořlavé hydraulické oleje:

U hydraulických olejů velmi záleží na správném výběru, aby byl zaručen bezporuchový provoz a co nejdelší životnost. Je velmi důležité klást důraz na nákup kvalitního převodového oleje. Musíte si dát pozor na hydraulické oleje, které jsou vyráběné z recyklovaných surovin neboť tyto nikdy nemohou být tak kvalitní ačkoliv jsou o poznání levnější. Takže při výběru převodového oleje vždy klaďte velký důraz na kvalitu.

Hydraulické oleje

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Kategorie
 
1
Zobrazení
Značky
Varianty
Stránkování:
Řazení dle:
   
skladem
 
Strana 1/4
1
 
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít