Mobil Extra 4T 10W-40 1l

 
Kód: AD13941
Značka: Mobil
Dostupnost: Skladem >10 ks
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
174 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

Klasifikace a specifikace : API SJ,JASO MA

Popis produktu

Olej Mobil Extra 4T je polosyntetický motorový olej nejvyšší kvality určený do čtyřdobých motocyklových motorů. Zvyšuje výkon motorů všech typů motocyků a poskytuje jim dokonalejší ochranu a lepší čisticí schopnost.  

Olej Mobil Extra 4T je vyroben z jedinečné směsi vysoce kvalitních ropných a syntetických základových olejů a progresivní kombinace aditiv, které motoru poskytují mimořádné čisticí schopnosti, chrání proti korozi a opotřebení.  

Mezi jeho klíčové vlastnosti a výhody patří:  

Mimořádná ochrana proti opotřebení.Prodloužená životnost součástí motoru a motoru jako celku. Dobrá tepelná stabilita, odolnost vůči oxidaci a tvorbě úsad.Čistější motory vedoucí k bezporuchovém plynulém provozu.Mimořádná antikorozní ochrana.Prodloužená životnost ventilového rozvodu a součástí ložisek Lepší vlastnosti při nízkých teplotách.Snadnější startovatelnost za studena, delší životnost elektroinstalace.  

Mobil Extra 4T je doporučován speciálně k mazání všech typů čtyřdobých motocyklových motorů, které vyžadují použití olejů nejvyšší kvality.

Parametry produktu

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít