Automobilový olej Texaco

Automobilový olej Texaco

Texaco je značka petrochemických výrobků s více než stoletou historií. V současné době Texaco společně se značkami Chevron a Caltex patří k jedné z největších petrochemických společností světa, ChevronTexaco Corporation.

ChevronTexaco Corporation je zaměřeno na těžbu a zpracování ropy a dále pak na vývoj moderních petrochemických výrobků. Maziva a řady speciálních produktů nesoucích značku Texaco jsou dobře známy a vyhledávány odborníky z nejrůznějších průmyslových oborů, specialisty v auto-opravárenstvi i veřejností.

Globální působení umožňuje společnosti zvyšovat stupeň standardizace výrobků pro různé okruhy spotřebitelů a tím nabízet kvalitní výrobky za dobré ceny.

Distribuční síť společnosti je historicky rozvinuta ve všech evropských a amerických státech, stejně tak, jako v zemích blízkého východu a Afriky.
Výrobky značky Texaco jsou vyvíjeny ve spolupráci s renovovanými výrobci automobilů a průmyslových strojů tak, aby svými vlastnostmi splňovaly všechny nároky provozních podmínek a nesly doporučení výrobců. Používané výrobní postupy splňují mezinárodní normy ISO.
Automobilový olej Texaco

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Kategorie
4
Viskozita
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít