O nás

 

Firma Radek Haladěj - *Bonatrade* byla založena v roce 2000 a již od počátku se věnujeme obchodní a zprostředkovatelské činnosti. Naše dlouholeté zkušenosti z oblasti velkoobchodního prodeje nám pomáhají pochopit potřeby našich potencionálních zákazníků tak, abychom je v souladu s cíly firmy mohli vhodnou formou realizovat k oboustranné spokojenosti. Naší prioritou je spokojený zákazník, který bude rád naše služby využívat opakovaně. Tomu se snažíme podřizovat vše, včetně individuálního přístupu ke každému našemu klientovi s důrazem na rychlost dodávky zboží a příznivé ceny.

Naše firma se zabývá maloobchodní a velkoobchodní distribucí automobilových a motocyklových olejů, nářadí, maziv, aditiv, autokosmetiky, filtrů pro automobily, motocykly, stavební a zemědělské stroje, akumulátorů a příslušenství. Provozujeme také specializovanou kamennou prodejnu a e-shop s výdejním místem v Ostravě.

V rámci Ostravy a blízkého okolí rovněž nabízíme po dohodě rozvoz našeho zboží pro servisy, prodejny, přepravní a stavební firmy a podobně.  Na konkrétní poptávku jsme také schopni nabídnout a dodat produkty z oblasti industry, např. oleje pro potravinářství, průmyslové převodové, kompresorové atd.

Veškeré námi nabízené výrobky jsou v originálním balení, splňují potřebné normy a specifikace.

Nakupujeme pouze u renomovaných a prověřených dodavatelů v rámci celé EU především od oficiálních českých distributorů s jasným původem zboží a špičkovou kvalitou nabízených produktů, jinými slovy, naše zboží je vždy originální (nejedná se o padělky, nebo levné náhražky) a v případě olejů se také jedná vždy o čerstvé oleje, obvykle ne starší 12-ti měsíců.

Samozřejmostí je seriózní jednání a zajištění rychlého dodání s možností osobního odběru v Ostravě.

Přejeme Vám příjemný nákup a těšíme se na Vaše objednávky.

Radek Haladěj *BONATRADE*

 

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít