Oleje pro nákladní automobily a zemědělské stroje

Oleje pro nákladní automobily a zemědělské stroje

Nákladní automobily jsou nejčastěji dieslové motory a tudíž jsou mnohem vytíženější než ty benzinové. Navíc jsou na nákladní automobily a zemědělské stroje kladeny mnohem vyšší zátěžové nároky na výkon. Ne na rychlost ale na vázu automobilu a váhu nákladu jako takového. Tyto motory se od ostatních liší asi tak jako kočka se liší od psa.

Motorové oleje pro nákladní automobily a zemědělské stroje jsou oleje přesně specifikované  pro naftové motory těžkých strojů a musejí u nich být dodrženy nejpřísnější jakostní specifikace ACEA a API včetně nejpřísnějších norem předních výrobců této techniky.

Tyto motory se svým výkonem dostávají do nesnází především pro příliš vysoké množství sazí, které je z těchto motorů produkováno a kterými je motor zanášen. Právě proto je kladen takový důraz na kvalitu olejů, které jsou pro tyto automobily vyráběny a doporučovány.

Opět zde platí heslo, že majitelé se musí v první řadě řídit doporučením výrobce automobilu na použití motorového oleje, ne na doporučení výrobce oleje. Je to hlavně proto, že kvalitní motorové oleje dodávají nákladním automobilům dlouho trvající životnost a to až 1,5 milionu kilometrů. Takové nároky nejsou kladeny ani na osobní automobily ani na motocykly. Své na tom nese i pořizovací cena nákladních automobilů a zemědělských strojů, která se pohybuje v řádech milionů a mají sloužit jako zdroj obživy. Takže vymyšlené je to velice dobře.

Oleje pro nákladní automobily a zemědělské stroje

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Kategorie
4
Viskozita
5
Norma
 
...
1
Zobrazení
Značky
Varianty
Stránkování:
Řazení dle:
   
skladem
 
Strana 1/7
...
1
 
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít