Selenia 20 K Alfa romeo 10W-40 1l

 
Kód: AD7090
Značka: Selenia
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
149 Kč vč. DPH
- +

SELENIA 20K ALFA ROMEO

je olej, který vznikl sloučením zkušeností Alfa Romeo a FL Group. Je to olej pro "Agresivní" motory, jež vyžadují dodatečnou ochranu, aby mohly zajistit plnou bezpečnost během sportovní jízdy. Používání oleje SELENIA 20K ALFA ROMEO omezuje spotřebu paliva a oleje, a navíc umožňuje udržení čistoty motoru, zaručuje jeho spouštění za nízkých teplot a maximální stabilitu za vysokých teplot díky speciálnímu chemickému složení s názvem T.U.O.

SELENIA 20K ALFA ROMEO

značně převyšuje kvalitativní normy stanovené největšími výrobci, proto se může používat ve všech benzínových motorech s nasáváním, s turbodmýchadlem nebo víceventilových, bez ohledu na značku a obsah.

Je vhodný pro motory s nasáváním, s turbodmýchadlem a víceventilové. SELENIA 20K ALFA ROMEO je ideální pro vozidla vybavená katalyzátorem spalin nebo používající "ekologické" palivo. SELENIA 20K ALFA ROMEO se kromě vlastností typických pro oleje z palety Selenia vyznačuje skutečností, že se může používat ve výkonných motorech.

 

Parametry produktu

Kategorie: Osobní automobily
Viskozita: 10W-40
Norma : VW 500.00, VW 505.00
Typ oleje: částečně syntetický (polosyntetický, semisyntetický)
Specifikace ACEA: A3
Specifikace API: SL/CF

Podobné zboží

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít