Toyota Fuel Economy 5W-30 5l

 
Kód: AD13756
Značka: Nezařazeno
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
814 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

Motorový olej TOYOTA Fuel Economy 5W-30 je jedinečný vysoce výkonný motorový olej, který byl vyvinut a schválen zejména pro automobily koncernu Toyota.

Toyota Fuel Economy A1/B1 A5/B5 5W-30

Motorový olej TOYOTA Fuel Economy 5W-30 byl vyroben z velmi kvalitní nekonvenční ropy a přidáním speciálních přísad, dosáhl v testech nadstandardní výsledky oproti ostatním motorovým olejům se stejnou specifikací.

Olej nabízí vynikající úroveň ochrany proti tvorbě černých kalů, oxidaci a opotřebení motoru. Olej TOYOTA Fuel Economy 5W-30 s vysokou rezervou splňuje požadavky nejnovějších norem a je vhodný pro všechny benzinové a dieselové motory včetně turbo přeplňovaných s výjimkou vozidel vybavených filtrem pevných částic (DPF). Nespornou výhodou motorového oleje je úspora paliva. Údaje o spotřebě paliva získané ve spolupráci s předními výrobci automobilů a testování v terénu v různých evropských vozidlech prokázaly úsporu paliva 6%.

Motorový olej poskytuje vynikající třecí vlastnosti. Snížením tření kov na kov kontaktu v motoru bylo prokázáno snížení hluku motorů, čímž se snížilo i samotné opotřebení motoru.

Parametry produktu

Kategorie: Osobní automobily
Viskozita: 5W-30
Norma : A5/B5, SL
Typ oleje: syntetický
Specifikace API: SL

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít