TRW DOT 3 1l

 
Kód: AD13720
Značka: Nezařazeno
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
140 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

Tato hydraulická brzdová kapalina je určena pro vozidla, u kterých dochází k menšímu zatěžování brzdového systému během provozu. Zejména je použitelná tam, kde nedochází k častému prudkému přechodu z vysoké rychlosti na nízkou a kde konstrukční slabší brzdový systém nevyžaduje kapalinu vyšší specifikace. 

Specifikace:

DOT3, J 1703, VW TL 766

Použití: 

Tato hydraulická brzdová kapalina je určena pro vozidla, u kterých dochází k menšímu zatěžování brzdového systému během provozu. Zejména je použitelná tam, kde nedochází k častému prudkému přechodu z vysoké rychlosti na nízkou a kde konstrukční slabší brzdový systém nevyžaduje kapalinu vyšší specifikace. Tato brzdová kapalina je použitelná v rozsahu provozních teplot od -50 ° C do 254 ° C. Jedná se o mírně žlutě kapalinu, která je směsí polyglykolů, glykoletherov a dalších aditiv, jako jsou antioxidanty a antikorozní přísady. Kapalina nepoškozuje pryžové součásti brzdového systému a také spolehlivě zabraňuje korozi jeho kovových součástí. Tato kapalina se používá neředěná. Brzdové kapaliny jsou vysoce hydroskopické. Po skončení plnění ihned obal uzavřete z důvodu možnosti vniknutí vlhkosti. Při výměně brzdové kapaliny se řiďte předpisy výrobce motorového vozidla. Výrobce neodpovídá za škody, které mohou vzniknout nesprávným použitím výrobku. Znečištění brzdové kapaliny může mít za následek selhání brzd! Brzdové kapaliny mohou poškodit lakované části karoserie.

Podobné zboží

TRW DOT 4 1l
150 Kč
- +
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít