Sypký sorbent

Sypký sorbent

Nejednou se stane, že nastane únik některých látek, které vytečou na podlahu haly, garáže nebo jiné plochy. Dá se i takovým nehodám předcházet.

Se Sorbentem zažijete šťastný konec

Zkrátka nehody se stávají a zrovna znečištění podlahy není zase taková katastrofa, když máme po ruce Sorbent. Je to v podstatě speciální prostředek, který zachycuje a odstraňuje uniklé tekutiny. Existuje několik druhů a tak si každý může zvolit absorpční prostředky podle svých potřeb, podle toho, s jakým materiálem bude nejvíce pracovat.

Používání Sorbentu

V první řadě je třeba zmínit, že vede k podstatné úspoře finanční prostředků za klasický úklid a navíc se jedná o ekologickou likvidaci, tudíž používání vede k ochraně zdraví a životního prostředí.

Finančně není prostředek náročný a tak se vyplatí mít doma alespoň malou zásobu, která vás může zachránit.

Sypký sorbent

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít