Provozní kapaliny

Provozní kapaliny

Pokud chcete bez problémů jezdit, tak se musíte dobře starat o svoje vozidlo. A to ke své bezproblémové jízdě potřebuje odpovídající kapaliny.

Základní kapaliny

Samozřejmě se nebudeme nyní soustředit na pohonné hmoty, protože existují další jiné provozní kapaliny, bez kterých bychom se nikam nedostali.

Fridex – je chladicí kapalina, která chrání před zmrznutím. Je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů a lze si zakoupit již ředěnou verzi nebo nekoncentrovanou. Také pozor na barvu, nicméně postačí se podívat na doporučení od výrobce a poté se chyba neudělá ani s Fridexem a rovněž i s olejem.

Brzdová kapalina – opět existuje několik druhů, ale předně je spíše zastoupeno více značek. Je to nesmírně důležitá kapalina, jelikož bez ní by se dalo těžko brzdit a to rozhodně nikdo netouží zažít.

Směs do ostřikovačů – rozděluje se na letní a zimní, která je nemrznoucí. Opět je mnoho různých variant, ale stejný účel, ostříká okna a řidič má přehled co se děje na komunikaci.

AdBlue – směs, která snižuje množství škodlivin ve výfukových plynech. Spíše se jedná o nákladní vozidla, ale úplně skvěle to půjde dát i do moderních osobních vozidel.

Provozní kapaliny

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít