Motobaterie 12v a 6V

Motobaterie 12v a 6V

Motobaterie jsou autobaterie, které se používají pro napájení motocyklů. Jejich složení je stejné jako u autobaterií, ale mají samozřejmě jiné velikosti, tvary a především výkon. Je totiž potřeba si uvědomit, že motobaterie jsou podstatně menší. Motobaterie se liší především ve výkonu a kapacitě dle druhu motocyklu pro který byly zkontruovány.

Používají se do dopravních i pomocných prostředků. Nalezneme je především v následujících motorových strojích:

Motobaterie se dělí i podle své technologické konstrukce na:

Zaplavené – jejich výplní je kapalný elektrolyt (stejně jako u autobaterií)

Zasáknuté – tento typ se používá u většiny motocyklů, elektrolyt je vsáknut ve skelném rounu

Gelové – jsou dražší  a používají se především do závodních motocyklů

POZOR! TYTO PRODUKTY NELZE DODAT FYZICKÝM OSOBÁM NEZPROVOZNĚNĚ! Na základě nařízení EP, rady EU, a připravovaného zákona parlamentu ČR (v legislativní procesu), je zakázáno dodávat tzv. prekurzory výbušnin spotřebitelům z řad široké veřejnosti. Např. kyselina sírová (akumulátorová), vyšší koncentrace než 15%.

Před prodejem je nutno, abychom motobaterii zprovoznili. S ohledem na uvedené je toto zprovoznění zpoplatněné částkou 50 Kč vč. DPH. Zaslání je možné pouze přepravou FOFR!

Motobaterie

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Kategorie
4
Napětí
5
Kapacita
6
Rozmístění pólů
7
Startovací proud
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít