Kudy k nám

 

Jak nás najdete

Nacházíme se na ulici Polní osada, která je souběžná se silnicí 1. třídy – Rudná.

první možnost:

ze směru Havířov

Pokud k nám jedete svým vozem po Rudné ulici, zaparkujete jej přímo na odstavném pruhu k autobusové zastávce na ulici Rudná před naší firmou a zbývajících 30 m k naší firmě dojdete pěšky.

Tato možnost je ideální pokud jedete po Rudné ze směru od Havířova, stačí pouze cca  50m za křižovatkou Vratimovská x Rudná u restaurace Fajront (poznávací symbol -  velký plechový ještěr) jednoduše zastavit na odstavném pruhu, který vede k autobusové zastávce.

ze směru Ostrava

Pokud jedete ze směru od Ostravy, je nutno na hlavní  světelné křižovatce Vratimovská x Rudná (tedy u restaurace Fajront – poznávací symbol -  velký plechový ještěr) odbočit směrem doleva  a  po  cca 100  m za tramvajovým ostrůvkem na ulici Vratimovská udělat obrat  zpět a projet  křižovatkou zpět na Rudnou ulici v opačném směru a své auto nechat na odstavném pruhu  viz výše.

druhá možnost:

Ve směru na Havířov po Rudné ulici odbočte na křižovatce Vratimovská x Rudná doleva a po cca 200m  za tramvajovým ostrůvkem na ulici Vratimovská opět doleva na ulici Škrobálková, rovně cca 200 m a po přejetí můstek u ZŠ Škrobálková opět doleva na ulici Pekařská, rovně k hřišti TJ Kunčičky. U hřiště doleva přes můstek a rovně až na konec ulice, k poslednímu domu.

 

 

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít