Dezinfekce na ruce a roušky

Dezinfekce na ruce a roušky

V současné době čelíme velkému tlaku ze strany virového onemocnění, které se ještě neumoudřilo. Je dobré se mít na pozoru a dodržovat hygienická opatření.

Kvalitní respirátor

Kdo chce mít jistotu, že je dobře chráněný, tak by si měl zakoupit respirátor s ochranným filtrem, který zachycuje aerosoly, prachové a smogové částice. Dokonce jich zachytí až 95 %, což je skutečně skvělý výsledek. Splňuje právě ty nejvyšší zdravotnické normy a díky tomu je na něj spolehnutí. Samozřejmě desinfekce a roušky jsou důležité, ale daleko důležitější je zodpovědnost, jak k celé záležitosti se má přistupovat.

Dezinfekční prostředky

Použít lze prakticky jakákoliv kvalitní dezinfekce a to je formě klasické tekuté nebo gelové na ruce. Gely jsou například skvělé v tom, že obsahují vysoké procento lihu, což vlastně umožní, že dezinfekce rukou bude kvalitní i bez vody. Stačí vytlačit jen malé množství na ruce a důkladně rozetřít. Je příjemný na pokožku a ještě navíc i voní, na rozdíl od některých tekutých verzí dezinfekce.

Určitě tuto situaci nepodceňujte a zakupte si dostatek dezinfekce a vhodné kvalitní respirátory. Zdraví máme jen jedno a je příliš křehké na to, aby se s ním hazardovalo.

Dezinfekce na ruce a roušky

 
1
Zobrazení
Značky
Stránkování:
Řazení dle:
   
skladem
 
Respirátor KN95 1 ks
Respirátor s ochranným filtrem zachycující aerosoly, prachové a smogové částice. respirátory KN95 zachytí až 95% částic ve vzduchu (aerosolové, prachové a smogové částice) a jsou ekvivalentem resp...
69 Kč
- +
Strana 1/1
1
 
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít