Výkup autobaterií

 

VÝKUP STARÝCH AUTOBATERIÍ A PRODEJ NOVÝCH ZA BEZKONKURENČNÍ CENY!
 

Zaplatíme ihned v hotovosti 13 Kč/kg za Vaši starou baterii!

Naše firma je místem zpětného odběru použitých automobilových baterií a akumulátorů a  přijímá a vykupuje za hotové veškeré olověné  autobaterie, moto baterie, UPS baterie, trakční baterie, baterie z nákladních automobilů, vysokozdvižných vozíků, stavebních a zemědělských strojů atd.
Vše v rámci zpětného odběru baterií a s daňovým dokladem o převzetí.

Takto získané baterie jsou nejdříve námi zváženy na certifikované cejchované váze a po zaplacení skladovány ve speciálních kontejnerech a následně podstoupeny k recyklaci na olovo a výrobky z něj.

Použité baterie vykupujeme v naší provozovně  Ostravě - Kunčičkách , Polní osada 33, provozní doba PO-PÁ 8-16.30 hod.

Výkup není vázán na zakoupení nového zboží, starou baterii (případně jakékoliv množství olověných baterií) můžete tedy přinést kdykoliv a nemusíte si od nás koupit novou nebo cokoliv jiného.  

Spočítejte si, kolik za autobaterie dostanete

Vyberte typ vaší autobaterie
- +
VÝKUPNÍ CENA:   145
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít