Valvoline Radiator Flush - 350 ml

 
Kód: AD574
Značka: Valvoline
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
132 Kč vč. DPH
- +

Valvoline Radiator Flush je tvořen účinnou kombinací povrchového, rozpouštěcího čističe a kyselých neutralizátorů, určený k rychlému emulgování oleje, špíny i nečistot a k odstranění koroze z celého chladícího systému. To pomáhá udržovat chladící systém výkonný a vysoce účinný a následné použití antifreezu zajišťuje lepší ochranu celého systému. Při odstranění nečistot z chladícího systému se zlepší přenos tepla a nemrznoucí směs umožní lepší chlazení důležitých strojních částí. Jestliže se nečistoty hromadí, nejenom že narušují přenos tepla, ale mohou působit galvanickou korozi. Pokaždé když se mění chladící nemrznoucí směs, měl by být chladící systém nejprve naplněn Valvoline Radiator Flush pro vyčištění a odstranění škodlivých nečistot. Valvolin Radiator Flush může být použit do jakéhokoli chladícího systému, bez ohledu na to, jaký typ antifreezu je použit.

Použití a dávkování:

Zajistěte aby v chladiči byla dostatečná rezerva pro obsah nádobky. Před použitím řádně protřepat. Přidejte přípravek do chladicí kapaliny. Nechejte motor běžet cca 10 minut. Po vychladnutí motoru vypustěte chladič a propláchněte vodou. Proplachujte dokud nepoteče ze všech výpustných míst čistá voda. Naplňte chladicí systém novou náplní. Nepoužívejte studenou kapalinu do prázdného horkého motoru.

 

Podobné zboží

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít