Mobil 1 Peak Life 5W-50 1l

 
Kód: AD815
Značka: Mobil
Dostupnost: skladem
Balení:  
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
229 Kč vč. DPH
- +

Olej Mobil 1   5W-50 je syntetický motorový olej nejvyšší výkonnostní třídy, který motoru poskytuje maximální ochranu proti opotřebení. Koncepce Rally Formula uplatněná v oleji Mobil 1 5W-50 překračuje požadavky oborových norem a nároky výrobců výkonných přeplňovaných (turbodmychadlem i kompresorem) zážehových a vznětových motorů s technologii viceventilového vstřikování. Mobil 1 5W-50 je zvláště vhodný pro vysoké rychlosti a náročné podmínky spojené s jízdou stylem „brzda – plyn“. Ať už v provozu nebo při závodech, Mobil 1 5W-50 Rally Formula vždy poskytuje mimořádnou kvalitu a výborné mazací vlastnosti.
Olej Mobil 1   5W-50 je sestaven ze speciální patentované směsi syntetických základových složek nejvyšší kvality v kombinaci s protioděrovou technologií Supersyn, což je v současnosti nejprogresivnější dostupná technologie aditiv. Spojení vysoké viskozity oleje Mobil 1 5W-50 s touto technologií nabízí flexibilní ochranu motoru a najde uplatnění v mnoha provozních podmínkách. Tento olej překračuje náročné požadavky oborových norem a je schválen několika významnými výrobci automobilů jako provozní náplň. Automobily s olejem Mobil 1 5W-50 pracují spolehlivě a nezávisle na provozních podmínkách či stáří.
Mezi jeho klíčové vlastnosti a výhody patří:
Čistící přísady Aktivně brání tvorbě úsad a kalů a umožňují dlouhodobě čistý provoz motoru. Mimořádná tepelná stabilita a odolnost vůči oxidaci Omezuje stárnutí oleje a prodlužuje intervaly výměny.Nejnižší spotřeba oleje.Snižuje emise uhlovodíků následkem odpařování oleje.Technologie prověřená v závodních podmínkách.Výkonnostní rezerva i v těch nejnáročnějších provozních podmínkách.Vysoký viskozitní index a protioděrová technologie Supersyn Olej nabízí mimořádnou mazací schopnost a ochranu proti opotřebení při každém stylu řízení a ve všech provozních podmínkách.
Mobil 1 5W-50 je doporučován do všech typů motorů, zvláště pak do výkonných (turbodmychadlem i kompresorem) přeplňovaných zážehových a vznětových motorů osobních automobilů, dodávek i lehkých nákladních automobilů s víceventilovou technikou vstřikování paliva.Olej Mobil1 5W-50 je vhodný do všech typů náročných aplikací, zvláště pak do náročných podmínek dálničního a městského provozu (styl „brzda – plyn“).Mobil 1 není vhodný pro použití ve dvoudobých nebo leteckých motorech, pokud výrobce motoru neurčí jinak.
Klasifikace a specifikace:SAE 5W-50 ,ACEA A3,B3,B4 , API SL,SJ,CF,Daimler Chrysler 229.3
Porsche schválen,Volkswagen 505.00
,1 litr


 

Parametry produktu

Kategorie: Osobní automobily
Viskozita: 5W-50
Norma : SL, A3/B3/B4, CF, 229.3, 505.00

Podobné zboží

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít