Motorový olej do sekačky a zahradní a lesní techniky

Motorový olej do sekačky a zahradní a lesní techniky

Tato skupina motorových olejů je určena pro sekačky, motorové pily, různé lesní a zahradní motorové nástroje. I tyto nástroje potřebují kvalitní péči, aby vydrželi svému majiteli co nejdéle a on byl schopen odvézt s nimi pořádný kus práce, ať již na své zahrádce či jako zaměstnanec někde v lese či zahradnictví. Tyto oleje jsou většinou nazývány jako hydraulické motorové oleje.

Motorové oleje pro zahradní a lesní techniku byly vyvinuty tak, aby byly vhodné pro všechny vysokotlaké mechanismy a celoroční práce v nechráněném prostředí jako je les, pole či zahrada. Hydraulické oleje v sobě spojují kvalitní motorové oleje s kvalitními přísadami, které zabraňují zbytečné oxidaci a korozi mechanismu, nadměrnému opotřebení a zbytečnému napěňování.

Hydraulické oleje jsou však vyráběny i pro stroje s jinými než jen vysokotlakými mechanismy a tudíž je potřeba dodržet doporučení výrobce techniky na určení správného prostředku k ošetření a zároveň i určení správných přísad ke zlepšení vlastností při nízkých či mrazivých teplotách (kácení stromů v zimním období) a ke lepší viskozitě teplotní závislosti. Zároveň jsou všechny tyto přísady koncipovány tak, aby mechanismu dodávaly ty nejvyšší antikorozní vlastnosti.

Motorový olej do sekačky a zahradní a lesní techniky

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Kategorie
4
Viskozita
5
Norma
 
1
Zobrazení
Značky
Varianty
Stránkování:
Řazení dle:
   
skladem
 
Strana 1/2
1
 
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít