Motorový olej do sekačky a zahradní a lesní techniky

Motorový olej do sekačky a zahradní a lesní techniky

Tato skupina motorových olejů je určena pro sekačky, motorové pily, různé lesní a zahradní motorové nástroje. I tyto nástroje potřebují kvalitní péči, aby vydrželi svému majiteli co nejdéle a on byl schopen odvézt s nimi pořádný kus práce, ať již na své zahrádce či jako zaměstnanec někde v lese či zahradnictví. Tyto oleje jsou většinou nazývány jako hydraulické motorové oleje.

Motorové oleje pro zahradní a lesní techniku byly vyvinuty tak, aby byly vhodné pro všechny vysokotlaké mechanismy a celoroční práce v nechráněném prostředí jako je les, pole či zahrada. Hydraulické oleje v sobě spojují kvalitní motorové oleje s kvalitními přísadami, které zabraňují zbytečné oxidaci a korozi mechanismu, nadměrnému opotřebení a zbytečnému napěňování.

Hydraulické oleje jsou však vyráběny i pro stroje s jinými než jen vysokotlakými mechanismy a tudíž je potřeba dodržet doporučení výrobce techniky na určení správného prostředku k ošetření a zároveň i určení správných přísad ke zlepšení vlastností při nízkých či mrazivých teplotách (kácení stromů v zimním období) a ke lepší viskozitě teplotní závislosti. Zároveň jsou všechny tyto přísady koncipovány tak, aby mechanismu dodávaly ty nejvyšší antikorozní vlastnosti.

Motorový olej do sekačky a zahradní a lesní techniky

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Kategorie
4
Viskozita
5
Norma
 
1
Zobrazení
Značky
Stránkování:
Řazení dle:
   
skladem
 
Strana 1/1
1
 
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít