Motorové oleje pro veterány

Motorové oleje pro veterány

Oleje pro veterány jsou velmi specifickým druhem motorového oleje, protože jsou určeny pro automobily, které byly vyrobené mezi lety 1930-1980. Tenkrát byly použity jiné postupy, jiné materiály i jiné specifikace vozu a tak je potřeba aby jim odpovídali dnešní motorové oleje pro moderní automobily.

Oleje pro veterány musí striktně dodržovat pravidla kompatibility s tehdejším těsněním, pryžemi a použitými slitinami kovů, které se dnes již nepoužívají. Proto je tak důležité, aby tyto speciální oleje přesně odpovídali tehdejším specifikacím.

Oleje pro veterány jsou vyráběny z nejkvalitnějších minerálních olejů s přidáním aditiv, která chrání veterány před rozpouštěním karbonových úsad tak, aby nedošlo k poškození motoru.

Ještě jednou opakujeme, že se naprosto nedoporučuje šetřit na olejích pro veterány nahrazováním současných motorových olejů přizpůsobených moderním vozům, protože v tomto případě by došlo přímo k destrukčním následkům.

Motorové oleje pro veterány

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Kategorie
4
Viskozita
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít