Motorové oleje pro veterány

Motorové oleje pro veterány

Oleje pro veterány jsou velmi specifickým druhem motorového oleje, protože jsou určeny pro automobily, které byly vyrobené mezi lety 1930-1980. Tenkrát byly použity jiné postupy, jiné materiály i jiné specifikace vozu a tak je potřeba aby jim odpovídali dnešní motorové oleje pro moderní automobily.

Oleje pro veterány musí striktně dodržovat pravidla kompatibility s tehdejším těsněním, pryžemi a použitými slitinami kovů, které se dnes již nepoužívají. Proto je tak důležité, aby tyto speciální oleje přesně odpovídali tehdejším specifikacím.

Oleje pro veterány jsou vyráběny z nejkvalitnějších minerálních olejů s přidáním aditiv, která chrání veterány před rozpouštěním karbonových úsad tak, aby nedošlo k poškození motoru.

Ještě jednou opakujeme, že se naprosto nedoporučuje šetřit na olejích pro veterány nahrazováním současných motorových olejů přizpůsobených moderním vozům, protože v tomto případě by došlo přímo k destrukčním následkům.

Motorové oleje pro veterány

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Kategorie
4
Viskozita
5
Norma
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít