Olej do lodního motoru, vodních skůtru

Olej do lodního motoru, vodníchskůtru

Lodě a vodní skůtry jsou pro své majitele stejnými miláčky jak pro jiné jejich automobily či motorky. Není se tedy čemu divit, že se snaží starat se o ně jako o své nejcennější poklady. Dalším důvodem této starostlivosti je i jejich cenová relace, kdy jsou lodní stroje mnohem dražší než automobily a motocykly a ačkoliv jsou stavěné na využívání na vodních plochách jsou mnohem náchylnější na poruchy způsobené vodou. Čemuž se není co divit.

Co se týče starosti o tyto stroje, měla by být stejně důkladná nebo ještě důkladnější než u osobních automobilů a motorek. Důrazně se nedoporučuje využívat k servisu automobilové motorové oleje, ale lodní motorové oleje přímo určené pro tyto stroje. Důvod? Složení motorových olejů do lodních motorů a vodních skůtrů se velmi liší od jiných motorových olejů, protože je potřeba aby byl schopen reagovat s vodou.

Abychom si to vysvětlili. Když se smíchá obyčejný motorový olej s vodou, tak se zvlášť separuje olej a zvlášť se separuje voda. Mazací schopnosti oleje jsou potlačeny a voda může zapříčinit korozi útrob automobilu. Na rozdíl od toho, motorové oleje do lodních motorů jsou koncipovány tak, aby při setkání s vodou vytvořili mazlavou emulzi, která perfektně maže jak převodovku, tak i celý motor. Tyto „marine oleje“ jsou speciálně vytvořené tak, aby byli schopny vydržet předpokládané zatížení a to za všech podmínek. Tyto oleje zároveň poskytují pohonné jednotce mimořádnou ochranu a to především svými excelentními mazacími vlastnostmi. Zároveň poskytují lodním motorům dlouho životnost, kvalitní redukci pěny a vysoký výkon za všech okolností.

Budete-li tedy využívat speciální marine oleje pro své lodní motory, zajistíte jim tak bezstarostný provoz i v chladných vodách, provoz bez studených startů a omezíte postupující korozi i strach z nečistot, které by mohly paralyzovat motor.

Olej do lodního motoru a vodních skůtru

 
1
Kategorie
2
Značka
3
Viskozita
 
1
Zobrazení
Značky
Varianty
Stránkování:
Řazení dle:
   
skladem
 
Strana 1/1
1
 
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít