Motul P1 CARBU CLEAN 400 ml

 
Kód: AD13969
Značka: Motul
Dostupnost: Skladem 2 ks
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
155 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

Motul P1 CARBU CLEAN 400 ML  

Čistič karburátorů vyvinutý pro čištění usazenin a nánosů v částech karburátorů jako jsou - kanálky, trysky, plovákové komory atd.. MOTUL P1 Carbu Clean ustálí volnoběžné otáčky a zlepšuje odezvu motoru při sešlápnutí plynového pedálu či rukojeti.

Použití:

Bez demontáže karburátoru:

Vyjměte vzduchový filtr, nastartujte motor, vstříkněte MOTUL P1 Carbu Clean do sání karburátoru. Pokud je zapotřebí, postup několikrát opakujte.

Pro důkladné vyčištění demontujte celý karburátor, naneste MOTUL P1 Carbu Clean na znečištěné díly (plovák, plováková komora, škrtící klapka, trysky, difuzní kanálek, atd.). Počkejte 10-15 minut. Pokud je zapotřebí, tak postup opakujte, až budou díly dostatěčně čisté.

Upozornění:

Obsahuje Toulen!.

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
TecDoc INSIDE Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít