Valvoline SynPower Fork Oil SAE 10W 1l

 
Kód: AD13648
Značka: Valvoline
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
195 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

technosyntetická kapalina, balení 1 litr, specifikace: SAE 10W, vhodné pro všechny motocyklové tlumící systémy kde je doporučeno SAE 10W.

Premiový plně syntetický tlumičový olej pro motocykly, skútry, mopedy a čtyřkolky. Složení oleje umožňuje hladkou a optimální funkci tlumičů. Produkt chrání tlumiče před opotřebením, korozí a oxidací a má dobrou kompatibilitu těsněním. Aplikace:

Pro použití v předních a zadních tlumících systémech motocyklů, skútrů, mopedů, čtyřkolek atd. Přední a zadní tlumiče. Tlumiče rázů.

Monoblokové systémy Monoshocks. Tlumiče typu USD (Upside-Down, sportbiky a pod.). Přední tlumiče s Anti-Dive systémem. Sněžné skůtry.

Horská kola. Vlastnosti a přínosy: - Dokonalá ochrana a výkon

SynPower Fork Oil je vyvinut pro plynulou funkci tlumičů s optimálním tlumením a konzistentní provoz tlumičů v širokém teplotním rozsahu.

Speciální aditiva chrání systém odpružení proti opotřebení, korozi a oxidaci při zachování těsnění ve výborném stavu. - Široké možnosti aplikace

Vhodné pro všechny typy teleskopických motocyklových tlumičů a hydraulických tlumičů při různých jízdních odmínkách. - Široký rozsah viskozit

Oleje SynPower Fork jsou k dispozici v různých provedeních viskozitních stupňů tak, aby odpovídaly doporučení OEM. Další smísení viskozitních stupňů je povoleno za účelem získat požadovanou viskozitu pro specifickou aplikace (například závodní tlumiče). - Žádné pěnění

Vyrobeno k prevenci pěnění. Výsledkem je konstantní vysoký výkon za všech okolností, a proto je olej velmi vhodný pro terénní nebo motokrosové použití.

Parametry produktu

Kategorie: Motocykly

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít