Mobil ATF 320 1l

 
Kód: AD13529
Značka: Mobil
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
160 Kč vč. DPH
- +

Mobil ATF 320 - je vysoce výkonná kapalina pro automatické převodovky převyšující nejnovější revidované specifikace Ford Mercon a General Motors Dexron III.

  • Vlastnosti a výhody: Odpovídající třecí vlastnosti umožnující klidné převodové operace v širokém rozsahu pracovních podmínek. Ochrada proti degradaci pri vysokých pracovních teplotách a prodloužený servisní interval. Čerpatelnost a oběh za nízkých teplot zajištující dobrou výkonnost při studených startech. Kompatibilita se všemi konvenčními těsnícími materiály používanými v převodových jednotkách.
  • Použití: Mobil ATF 320 je doporučen pro většinu osobních automobilů a komerčních automatických převodovek. Dále je vhodný pro posilovače řízení, hydraulické aplikace a některé manuální převodovky, kde je predepsána kapalina pro automatické převodovky. Speciálně je navržena pro automatické převodovky požadující kapalinu odpovídajjící specifikaci Ford Mercon nebo GM Dexron III.

 

Splňuje specifikace:

Allison C-4

Ford Mercon M931220

Voith G607

ZF TE-ML 4D, 17C

GM Dexron III

Renk Doromat.

Parametry produktu

Kategorie: Převodové oleje
Typ převodovky: Automatická
Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít