Motul 8100 X-cess 5W-40 5l

 
Kód: AD6861
Značka: Motul
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
775 Kč vč. DPH
- +

100% syntetický olej pro moderní vysoce výkonné čtyřtaktní motory vyrobený esterovou syntézou a Technosyntézou® firmy MOTUL, odpovídající všem požadavkům konstruktérů motorových vozidel na jejich provoz i na splnění i těch nejdelších výměnných lhůt. Vhodný pro použití všech druhů paliva, včetně plynu (LPG). Má vliv na lehčí běh motoru, čímž získal název „Energy Conserving„, který je důkazem, že tento olej se přímo podílí na snížení spotřeby paliva.

Z hlediska získaných homologací je účinnou ochranou motoru před opotřebením, bez ohledu na počet válců, ventilů, použitou technologii a způsob jízdy. Svými vlastnost vysoce překračuje životnost běžných syntetických olejů, čímž splňuje požadavky výměnných lhůt určených konstruktéry osobních automobilů se zárukou pro výměnnou lhůtu v délce 30 000 km. Tento výrobek již splňuje novou normu firmy VW určenou pro vozidla s naftovými motory vybavená přímým vstřikováním, pro která je doporučena výměnná lhůta 30 000 km. Výrazně prodlužuje životnost a zajišťuje plný výkon motoru.

Parametry produktu

Podobné zboží

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít