Castrol Vecton Fuel Saver E6/E9 5W-30 20l

 
Kód: AD316
Značka: Castrol
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
3 158 Kč vč. DPH
- +

Popis produktu

olej motorový, syntetický, balení 20 litrů, specifikace: SAE 5W-30 ACEA E6, E7, E9, API CJ-4, JASO DH-2, CAT ECF-3, Cummins CES 20081, Deutz DQC IV-10LA, Mack EO-M Plus, EO-O Premium Plus, MAN M 3271-1, M 3477 M 3677, MB-Approval 228.31/ 228.51

Popis:

Nový Castrol Vecton Fuel Saver 5W-30 E6/E9 je syntetický motorový olej typu Low SAPS formulovaný na bázi unikátní technologie System 5 Technology™, která poskytuje až o 40 % vyšší výkonnost nejmodernějším motorům evropských výrobců včetně motorů Euro 6 vybavených filtrem pevných částic DPF.

Na motoru normy Euro 5 poskytuje také úsporu paliva až 1-2% při evropském jízdním cyklu v porovnání s moderním motorovým olejem viskozity SAE 15W-40. Použití:

Je navržen pro zvýšení úspory paliva v nejnovějších naftových motorech normy Euro 6.

Je také vhodný pro prodloužené výměnné intervaly tak, jak jsou doporučovány předními evropskými výrobci nákladních automobilů včetně Mercedes-Benz a Volvo.

Tento olej je exkluzivně schválen pro použití v motorech MAN Euro 6.

Rovněž může být použit v nízkoemisních motorech Euro 4 a Euro 5 nákladních automobilů a autobusů, obzvláště těch, které vyžadují motorový olej typu Low SAPS a také do stavební a zemědělské techniky, které vyžadují tento stupeň výkonnosti. Výhody:

Castrol Vecton Fuel Saver 5W-30 E6/E9 s unikátní technologií System 5 Technology™ se přizpůsobuje neustále se měnícím provozním podmínkám a zatížení, čímž pomáhá maximalizovat výkonnost v těchto 5 klíčových oblastech: spotřeba paliva, spotřeba oleje, ochrana po celou dobu výměnného intervalu, životnost součástek motoru a jeho výkon.

Dále také:

  • Poskytuje úsporu paliva bez kompromisu z hlediska ochrany motoru.
  • Bojuje proti opotřebení důležitých součástech motoru i s nízkou viskozitou.
  • Předchází tvorbě úsad na pístu, čímž snižuje spotřebu oleje.
  • Chrání proti tvorbě kyselých nečistot během provozu motoru.
  • Udržuje účinnost emisních systémů, což zajišťuje kompatibilitu s emisními předpisy. 1. V nezávislém laboratorním testu, dosáhl až o 40 % lepších výsledků v porovnání se standardy API a ACEA v testech pro zahušťování oleje, tvorbu úsad na pístu, udržování sazí ve vznosu,

ochranu proti opotřebení a korozi. Více informací naleznete na www.castrolvecton.com 2. Také poskytuje snížení spotřeby paliva až o 0,72 % v porovnání s olejem SAE 10W-40.

Výsledná spotřeba paliva záleží na typu vozu, jízdním stylu a provozních podmínkách.

Parametry produktu

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít