Texaco Delo 400 XLE 10W-30 5l

 
Kód: AD13321
Značka: Texaco
Dostupnost: skladem
Líbí se Vám tento produkt? Pošlete to dál.
750 Kč vč. DPH
- +

ACEA E6, E9; API CK-4, CJ-4, CJ-4 Plus CI-4, SN, SL; JASO DH-2; Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086; DAF Extended Drain (Euro VI engines), Detroit Diesel DFS 93K222, Deutz DQC III-10 LA; Mack EOS-4,5; MAN M3575; MB 228.31;MB 228.51; MTU Oil Category 2.1; Renault Trucks RDL-4, RLD-3, RDL-2, RXD, RLD, RD-2, RD,; Volvo VDS-4,5, VDS-4, VDS-3, VDS-2

Delo 400 XLE SAE 10W-30 je prémiový výkonný polosyntetický motorový olej pro silné zatížení, který je vytvořen tak, že splňuje a překračuje výkonové normy výrobců průmyslových zařízení a naftových motorů pro silniční i terénní použití.
Vždy potvrďte, že zvolený produkt odpovídá doporučením výrobce originálního zařízení pro provozní podmínky zařízení a postupy údržby zákazníka.

Výhody pro zákazníka

   •   Oje je vytvořen tak, že je vysoce odolný proti oxidaci na pístu a v turbodmychadle a poskytuje prodlouženou ochranu motoru a prodlužuje jeho provozní životnost.
   •   Moderní aditiva s detergentním a dispergačním účinkem udržují součásti čisté a chrání je před opotřebením a korozí a prodlužují na maximum provozuschopnost motoru.
   •   Tento prémiový nízkoviskózní olej SAE 10W-30 a se svým aditivním systémem umožňuje až 1procentní úsporu paliva v porovnání s oleji SAE 15W-40.
   •   Je zpětně kompatibilní s kategoriemi olejů dle API a je vhodný jak pro atmosférické motory, tak pro turbomotory i elektronicky řízené/nízkoemisní motory.
   •   Jeho složení je voleno tak, že umožňuje maximální životnost filtrů pevných částic (DPF), pomáhá zkracovat odstávky a snižovat náklady na čištění a údržbu.

Parametry produktu

Nezapomněli jste na filtry?

Zobrazit nabídku filtrů

Prodáváme jen to nejlepší
... protože Váš stroj si to zaslouží
   
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít